Multimedia cyfrowe w edukacji

Dynamiczny rozwój technologii edukacyjnych stawia nowe wyzwania, które tworzą zapotrzebowanie na szkolenia z zakresu nowych technologii cyfrowych oraz ich obsługi i wykorzystania w procesie edukacyjnym.

Podczas naszych szkoleń przedstawiamy oraz kształcimy kadrę edukacyjną w zakresie obsługi oraz wdrażania systemów cyfrowych do placówek.

  • Tablice / Monitory multimedialne : jednym z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie edukacji przedszkolnej są tablice multimedialne oraz Monitory Dotykowe. Dzięki tym urządzeniom użytkownicy są w stanie korzystać z cyfrowych treści które uruchamiają sensoryczne receptory takie jak : wzrok, słuch, dotyk oraz stymulują do ruchu.
  • Dzięki tym urządzeniom jesteśmy w stanie przekazać treści w bardzo atrakcyjnej oraz dynamicznej formie w celu nauki oraz zabawy. Technologia ta stanowi w tej chwili nieodłączny element edukacji na poziomie przedszkolnym oraz szkolnym. Uatrakcyjnia zajęcia i w nowoczesny sposób przekazuje treści edukacyjne. Dzięki wielu funkcjom urządzenia te zapewniają wiele narzędzi edukacyjnych dzięki którym nauczyciele mogą zaprezentować czy stworzyć zajęcia.
65-calowy interaktywny monitor dotykowy Dell 4K — C6522QT | Dell Polska
  • Systemy multimedialne/ cyfrowe – dzięki tym systemom współpracującym z tablicami oraz monitorami multimedialnymi jesteśmy w stanie w nowoczesny sposób przedstawić treści edukacyjne z szerokiego zakresu jak również stworzyć zajęcia za pomocą odpowiednich kreatorów.
  • Do każdego rodzaju kursu dopasowujemy technologię tak aby sprostać wymaganiom klienta.